Reacties van bezoekers
Genoten op de voorste rij van woordspel en muziek. Sympathieke inhoud. Elly's bijdragen beetje kunstmatig.
Heerlijke avond uit. Doordachte creatieve woordspelingen afgewisseld met mooie liedjes en teksten om over na te denken!
Woordkunstenaar! Helemaal goed????
Weer net zo genoten als vorig jaar! Een fantastisch trio. Wat een levenskunstenaars. Heerlijk om de actualiteit op zo'n originele, creatieve manier te kunnen relativeren. Een gave gave!
De tickets dubbel en dwars waard. Respect.
Was een fantastische avond! Rikkert houdt ons met zijn scherpe teksten en zienswijze op gebeurtenissen goed bij de les! Dank je wel Rikkert!
In 1 woord: Helemahl gut. Scherp..zinnig..actueel..rake sonnetten..mooie liedjes...prachtige begeleiding van Jan..en glansrollen voor Elly. Volgend jaar weer...
Een geweldig programma bijzonder mooie en goeie woordkeuze.Fijn scherpzinnig en Rikkert heeft een zeer geschikte stem.
Was weer echt genieten net als vorig jaar. Leuk ook dat Elly nu een bijdrage had. Goed gedaan alle drie.
Info
Rikkert fileert het nieuws van 2018 door het jaar af te sluiten met een serie oudejaarsconferences, met liedjes, poëzie en cabaret. Met muzikale begeleiding van Jan Borger.
In de voorstelling 'Rikkert scheurt het jaar door' blikt hij op eigen wijze terug op het jaar 2018 door middel van liedjes, prikkelende sonnetten, scherpe humor en ontroerende teksten. Een spiksplinternieuw solo-programma waarvan de inhoud nog bepaald gaat worden door het nieuws van morgen en de stofwolken van gisteren. Wie de conference van 2017 'Rikkert wringt het jaar uit', heeft gezien, zal beamen: zorg dat je er bij bent!
Enkele reacties van bezoekers in 2017:
Een avond om regelmatig aan terug te denken. Rikkert bezit de gave van het woord en weet dit humorvol en ontroerend in te zetten! - Pieter
Rikkert heeft het weer voor elkaar. Een programma met een vrolijke noot en een gevoelige snaar. Mooie sonetten en liedjes. Elk onderwerp, hoe vrolijk of moeilijk ook, worden met de nodige humor gebracht. Rikkert is een goochelaar met woorden. Hopelijk volgend jaar weer! - Laura
Een heerlijke avond, we hebben genoten van de woordkunst en creatieve, scherpzinnige vondsten van Rikkert. En natuurlijk ook van de bijdragen Jan en Elly. De verpleegster bij de start misschien een beetje flauw..? (vond ik, maar ik ben immers een vrouw...) Van Rikkert kan ik het hebben, al was het maar vanwege de mimiek.. Dus toch: helemaal goed, we houden van jullie