Pasen met Sela - Raak mijn wonden aan

Goes, De Levensbron, saturday 12 april 2025, 3:00 - 5:30 p.m.

Dit event is voorbij. Kijk in de agenda van Sela voor nieuwe data.

Visitor reviews

Janet
Geweldig mooie middag gehad. Zoveel mooie liederen gehoord en meegezongen. Enorm van genoten, dank jullie wel!
Willeke
Wat een prachtig concert! Heel mooie lijn in het Paasevangelie. Dankbaar dat we hiervan met elkaar van mochten zingen. Gods zegen! En op naar de volgende 20 jaar!
Elize
Wat een heerlijke middag. Genoten van een prachtig concert. Mooie opbouw in het paasenvangelie. De samenzang. Goed georganiseerd.
Kristien
Een heel mooie ervaring. Komen naar een concert van Sela = genieten + zingen + tot bezinning komen + bidden. Dank je wel. En een extra dank aan Lars voor het lied 'Petrus', we kijken al uit naar de nieuwe CD.
Annemieke
Was mooi. Mooie lijn in het programma, indrukwekkend!
Bernhard En Ingrid
Voor het eerst een Sela concert meegemaakt. Terwijl we al lang fan zijn!!! We vonden het een fantastische middag. Mooi concert en alle eer aan God.
Addiedam@hotmail.com
Leuk en mooi. Wij zijn niet gelovig naar ik hou erg van de muziek. Ook dan is t fijn om er heen te gaan. Super georganiseerd
Judith
We hebben genoten van het mooie concert. De kinderen (en ik stiekem ook…) hoopten nog wel dat de Via Dolorosa nog langs zou komen. Maar ook al hadden de kinderen er niet zoveel zin in, ze hebben erg genoten!!
Joke
Prachtige liederen en muziek gezongen en gespeeld door jullie en zo fijn meegezongen. Een mooie voorbereiding op de stille week en Pasen. Ook een nieuw lied aangeleerd met mooie teksten, het was een geweldig mooie middag. Samen God prijzen en Hem alle eer geven.
Jolanda
Super mooi. Super mooie liederen.

Info

‘Heer, U zegt: raak mijn wonden aan.

Raak ze aan en vind Mij’

Discipel Thomas kan het nieuws van Jezus’ verschijning aan de andere discipelen niet geloven: ‘Alleen als ik de wonden van de spijkers in zijn handen zie en met mijn vingers kan voelen, en als ik mijn hand in zijn zij kan leggen, zal ik het geloven.’ Thomas’ twijfel is niet vreemd. Hoe onbestaanbaar is het - Jezus is toch gestorven? Hij heeft het zelf gezien! Jezus’ uitnodigende woorden zijn voor Thomas, en ook voor ons: ‘Raak mijn wonden aan en vind Mij.’

‘Raak mijn wonden aan’ is het nieuwste paaslied van Sela én de titel van de paasconcerten 2025. Tijdens deze concerten beleven we samen het wonder van Pasen. Een muzikale reis door het lijden, sterven en de opstanding van Jezus Christus. Bekende en geliefde paasliederen klinken naast nieuwe Sela-liederen. Een eerste kennismaking met het paasalbum dat in 2026 zal verschijnen.

Video playlist



Sela

Sela schrijft nieuwe liederen voor de kerk. Tijdens Sela's concerten worden deze liederen gezongen en enthousiaste muzikanten nemen deze ervaring vaak mee naar hun eigen kerk. Via de website kun je gratis bladmuziek downloaden. Wil je de missie van Sela steunen? Word dan Vriend als je tickets bestelt.


Bestel de CD rechtstreeks via Sela
en ondersteun daarmee hun missie.

Dates and locations

TrueTickets

Uitgelicht

Open dagen Bijbelcursus Evangelisch College

Wil jij God beter leren kennen door je te verdiepen in de Bijbel? Met de Bijbelcursus van het Evangelisch College ga je door de héle Bijbel heen, boek voor boek. Benieuwd of dat bij jou past? Kom in april of mei naar een open dag op één van onze 52 cursuslocaties in Nederland.