Reacties van bezoekers
Een prachtig opgebouwd programma, waaron het lijden, sterven en de opstanding van Jezus centraal stond. Heerlijk gezongen, genoten! En, afscheid genomen van Anneke ...
Mooi concert. Ook mooie gevoelige nummers, prachtig om rustig te kunnen genieten. Blij Anneke nog een keertje te zien en te horen. Jammer dat ze vertrekt. Dankbaar voor de mooie bijdragen van Anneke. ZEER WAARDEVOL.
Heel erg mooi en indrukwekkend. Hartelijk dank!
Bijzonder geraakt!
Absoluut genoten… het paasverhaal, het samen zingen, luisteren, de afwisseling van ingetogen en uitbundig: wat een feest weer!
Prachtig concert! Mooi om zo door het lijden sterven en opstanding te gaan.
Wij hebben genoten van deze mooie avond. Om zo het lijden en sterven van Jezus met liederen te verwoorden. Om vervolgens de overwinning op de dood met elkaar te vieren uitmondend in het " U zij de Glorie ".
Wat een mooi concert! Zo mooi en ingetogen met prachtige lichtshow omlijst! Bedankt & gezegende paasdagen!
Heel fijn dat ik er bij mocht zijn en het laatste optreden van Anneke mee mocht maken. Ik wens haar heel veel zegen en succes op de voortgaande weg.
Een geweldig mooi concert waarbij we mooie liederen samen hebben gezongen ter Ere van God. Dankbaar voor deze mooie avond al was het weer veel te kort
Supermooi concert. Prachtige liederen. Heerlijk om samen God te loven en prijzen.
Info
‘Heer, U zegt: raak mijn wonden aan.
Raak ze aan en vind Mij’
Discipel Thomas kan het nieuws van Jezus’ verschijning aan de andere discipelen niet geloven: ‘Alleen als ik de wonden van de spijkers in zijn handen zie en met mijn vingers kan voelen, en als ik mijn hand in zijn zij kan leggen, zal ik het geloven.’ Thomas’ twijfel is niet vreemd. Hoe onbestaanbaar is het - Jezus is toch gestorven? Hij heeft het zelf gezien! Jezus’ uitnodigende woorden zijn voor Thomas, en ook voor ons: ‘Raak mijn wonden aan en vind Mij.’
‘Raak mijn wonden aan’ is het nieuwste paaslied van Sela én de titel van de paasconcerten 2025. Tijdens deze concerten beleven we samen het wonder van Pasen. Een muzikale reis door het lijden, sterven en de opstanding van Jezus Christus. Bekende en geliefde paasliederen klinken naast nieuwe Sela-liederen. Een eerste kennismaking met het paasalbum dat in 2026 zal verschijnen.
Prachtig Paasconcert in een super volle Verrijzeniskerk in Zwolle! Wij hebben genoten. Het programma was mooi opgebouwd met 1 minuut stilte. Aangrijpend